Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Cookies.

dziennik aktualnosci

Ostatnie wojaże

31 lipca - 19 sierpnia 2016

Ekspedycja Rudolf - Cz. I: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia

W życiu warto pozbyć się ograniczeń i myślenia typu: „nie dam rady!” czy „to za daleko!”. Gdy dziesięć lat temu, po raz pierwszy przejechałam 2600 km aby zobaczyć Nordkapp, zamarzyłam by tu powrócić i poznać środkową oraz zachodnią Norwegię.
Czytaj dalej
31 lipca - 19 sierpnia 2016

Ekspedycja Rudolf - Cz. II: Cudowna Norwegia!

Spełniamy marzenia i poznajemy Skandynawię! Za nami Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia. Jak cudownie zrealizować taką wyprawę z moją kochaną rodziną! Dziękuję Wam za ten cudowny czas spędzony w tak przepięknej krainie. A Ty możesz to zrobić? Wiem, że wewnętrznie chcesz, zatem wyrzuć wszelkie ograniczenia i wyznacz w kalendarzu już teraz termin ☺.
Czytaj dalej
31 lipca - 19 sierpnia 2016

Ekspedycja Rudolf - Cz. III: Dania, Niemcy

Żegnaj cudowna Skandynawio! Zauroczyłaś nas pięknem swojej natury! Za nami 15 dni wyprawy i 5700 przebytych kilometrów przez 5 krajów. Ukoronowaniem podróży była pełna uroku Norwegia. Teraz płyniemy ze Stavanger do Hirtshals w Danii. Przed nami kolejne cele: Legoland w Danii i Gamescom w Niemczech.
Czytaj dalej
22 - 24 lipca 2016

Bory Tucholskie: Kręgi Kamienne w Odrach, kajaki Wdą …

Jak mogę nie skorzystać z zaproszenia na weekend w tak cudownej krainie? Tym bardziej, że gości mnie u siebie przewodnik po Borach Tucholskich i Kosznajderii – Asia Włódzik. Czasu mamy wyjątkowo mało, a Asia pragnie nam pokazać też nieznane turystom miejsca.
Czytaj dalej
Interaktywna mapa wypraw

Rekomenduję

Plany

2802/17 Startuje plan treningowy! Cel to 45 km w sierpniu
Tak, taki prezencik urodzinowy sobie przygotowuję. W dniu urodzin przebiegnę 45 km :-)
Kolano po operacji ALC wymaga dłuższego treningu, zatem od lutego intensywniej trenuję! Hmm, w styczniu przy pierwszym podejściu przebiegłam 11 km :-)
Trzymajcie kciuki!
2502/17 Pierwsza wyprawa motocyklem z koszem :-)
Sędziwy wiek, stan przyzwoity - przed remontem :-) Pojedziemy i sprawdzimy ile przejedzie!
1001/17 Poznaję kolejne lodowce Austrii
Realizuję kolejny cel! Tym razem w lutym wybieram się na snowboard prawie przy granicy ze Szwajcarią, zaczynam od Ischgl :-)

Newsletter zapisz się i bądź na bieżąco

Kontakt

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną drogą mailową. Moje życie to liczne podróże, często poza zasięgiem sieci komórkowej.

Zapraszamy do kontaktu